sylwia-lysak

Profesjonalny branding dla firmy

Branding, czyli budowa marki o unikalnej tożsamości i sukcesywne zwiększanie jej rozpoznawalności i renomy, to jedna z najlepszych strategii, na jakie można postawić
w biznesie. Wiem to, ponieważ tworzeniem i rozwijaniem marek zajmuję się od kilku lat
i wciąż obserwuję efekty, jakie przyniósł moim klientom przemyślany, profesjonalny branding.

Uczestniczyłam w budowie kilkunastu marek, kształtując ich wyjątkowy charakter, język komunikacji i inne fundamenty tożsamości. Wspierałam klientów w doborze nazw dla firm, domen, elementów identyfikacji wizualnej, czy budowie nowych stron www. Zajmowałam się launchingiem, czyli wprowadzaniem nowych marek na rynek, a także rebrandingiem.

Jestem osobą, która nie tylko rozumie, ale i „czuje” branding. Koncentruję się na nim nawet, jeśli wykonuję usługi z innego zakresu, np. copywritingu, pozycjonowania, czy UX writingu. Możesz być pewien, że dzięki współpracy ze mną, stworzysz silny brand, podkreślisz jego unikalny charakter i wzmocnisz jego rozpoznawalność, konkurencyjność i renomę.

Profesjonalny branding – budowa marki w praktyce

Z doświadczenia wiem, że budowa marki o wysokim potencjale do rozwoju
w swojej niszy, nie należy do łatwych. Kompleksowy branding wymaga bogatej wiedzy marketingowej i psychologicznej; doskonałej organizacji pracy i zaangażowania wszystkich członków zespołu. Przede wszystkim jednak, do budowy silnej marki potrzeba ponadprzeciętnej kreatywności i pomysłów, na które nie wpada się „od tak” pod prysznicem.

W dobie ogromnej konkurencji rynkowej w niemal każdej branży, rozwiązania uznawane
do niedawna za oryginalne, stały się sztampowe i powszechne
. Świetna nazwa, atrakcyjne logo i chwytliwe motto, czy slogan dla marki już nie wystarczają. Do nowoczesnego brandingu trzeba podejść w jeszcze bardziej wnikliwy, strategiczny i holistyczny sposób,
obejmując temat kompleksowo i… śmiertelnie poważnie.

Kompleksowy branding dla firmy – zróbmy to razem!

profesjonalny-branding-dla-firmy

Jeśli chcesz zbudować wyjątkową,
silną markę i wykorzystać jej potencjał
do podbicia Twojej niszy, nie mogłeś trafić lepiej!

Oferuję profesjonalny branding, obejmujący kształtowanie tożsamości, języka komunikacji
i identyfikacji wizualnej dla firm ze wszystkich sektorów, a także budowanie i implementację długoterminowych strategii brandingowych. Usługi świadczę w duecie z zaprzyjaźnioną projektantką grafik o niezwykłym wyczuciu estetycznym.

Zamówisz u mnie kompleksowy branding dla firmy, którego elementami są:


Chcesz dowiedzieć się więcej na temat brandingu
i poznać korzyści z realizacji strategii nastawionej na branding?
Przeczytaj artykuł Czym jest branding i dlaczego warto na niego postawić

Proudly powered by WordPress

Nie wyrażam zgody na kopiowanie, ani ponowne wykorzystywanie moich tekstów i ich fragmentów bez mojej ówczesnej zgody, także celem użycia w nauczaniu systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autorkę - Sylwię Łysak.