profesjonalna-astrologia-samodzielna-nauka-astrologii

Profesjonalna astrologia to nauka, która raz na zawsze zmieniła moje podejście do samej siebie i otaczającego świata. Zafascynowała mnie na tyle, że zgłębianiem sztuki czytania z „gwiazd” (w cudzysłowie, bo choć gwiazdy w Astrologii są ważne, to mają jednak mniejsze znaczenie, niż np. planety, czy Znaki Zodiaku) zajmuję się już od ponad 10 lat. Myślę, że po takim czasie praktyk astrologicznych, jestem gotowa podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli interesuje Cię samodzielna nauka astrologii – dobrze trafiłeś! Pomogę Ci ją zacząć.

Astrologia to nie tylko znaki zodiaku!

Profesjonalna astrologia nie ma nic wspólnego ze śmiesznym podziałem ludzi na 12 znaków zodiaku, z jakim możesz tę cudowną naukę błędnie kojarzyć. Każdy horoskop składa się z mnóstwa indywidualnie interpretowanych elementów. Przy jego analizie, bierze się pod uwagę zarówno położenia planet Układu Słonecznego w znakach i domach, jak i aspekty czy figury, które tworzą między sobą, oraz mnóstwo dodatkowych czynników znanych garstce prawdziwych pasjonatów tej nauki (osobiście znam maksymalnie 15 takich osób w Polsce).

Samodzielna nauka astrologii – czy jest możliwa?

Oczywiście, samodzielna nauka Astrologii jest możliwa – a nawet niezbędna, by zyskać doświadczenie w interpretowaniu horoskopów. Można oczywiście wziąć udział w kursie astrologii, czy warsztatach, co pozwoli poznać teorię i inspirujące do jej zrozumienia przykłady, jednak najważniejsza jest praktyka i praca z prawdziwymi horoskopami. Sztuka ich interpretacji jest profesją, której uczy się całe życie, bo zawsze jest coś nowego do odkrycia. Ja zgłębiam ją już od ponad dekady, a nadal uważam, że wiem stosunkowo niewiele.

Profesjonalna Astrologia – podstawy teoretyczne

Na moim blogu, w sekcji Astrologia znajdziesz artykuły i opracowania, które przybliżą Ci podstawy teoretyczne niezbędne do rozpoczęcia przygody z profesjonalną Astrologią. Dowiesz się z nich, jak wykreślić kosmogram urodzeniowy (swój lub osoby bliskiej), w jaki sposób go czytać, oraz jak interpretować. Mam nadzieję, że moje wskazówki pomogą Ci w postawieniu pierwszych kroków w samodzielnej nauce astrologii.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie, ani ponowne wykorzystywanie moich tekstów i ich fragmentów bez mojej ówczesnej zgody, także celem użycia w nauczaniu systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autorkę - Sylwię Łysak.