To nie jest zwykły blog o marketingu internetowym – choćby dlatego, że poza zagadnieniami z zakresu content marketingu, social media, SEO, pozycjonowania, czy e-commerce, omawiam na nim także tematy związane z moim hobby, jakim jest Astrologia.

W czytelni znajdziesz więc artykuły na naprawdę różne tematy, także zupełnie niezwiązane z digital marketingiem, którym zawodowo się zajmuję. Zapraszam Cię do zapoznania się z moimi ostatnimi wpisami, jakie pojawiły się na moim blogu.

Blog o marketingu internetowym – moje ostatnie wpisy

Potrzebujesz pomocy copywritera, ale zupełnie nie wiesz, jak zabrać się za jego poszukiwanie? W subiektywnym wpisie jak znaleźć copywritera, bez zbędnego lania wody podpowiadam, gdzie szukać specjalistów od copywritingu reklamowego, content marketingu i pisania pod SEO, oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze osoby do współpracy.

Jesteś atakowany reklamami kursów AI copywritingu? Prawdopodobnie tak, bo w ostatnim czasie pojawiło się ich mnóstwo. Nic zatem dziwnego, że zastanawiasz się, czy sztuczna inteligencja rzeczywiście może zastąpić Ci profesjonalnego copywritera. Odpowiedzi na to pytanie udzielam we wpisie AI zamiast copywritera.

Chcesz zlecić pozycjonowanie Twojej strony www jednej z agencji? Mam ponad dziesięć lat doświadczenia we współpracy z tego typu firmami i wiem, w jaki sposób działają. Uchylam rąbka tajemnicy i wyjaśniam, jaką jakość obsługi w zakresie pozycjonowania może Ci zapewnić agencja SEO. Czy warto skorzystać z jej usług? Sprawdź!

Chcesz podjąć współpracę z profesjonalnym copywriterem, grafikiem, projektantem stron internetowych czy fotografem, ale nie wiesz, jakich informacji będzie od Ciebie potrzebował? Przeczytaj artykuł, z którego dowiesz się, jak powinien wyglądać kompletny, dobry brief dla copywritera, grafika, UX designera czy fotografa.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie, ani ponowne wykorzystywanie moich tekstów i ich fragmentów bez mojej ówczesnej zgody, także celem użycia w nauczaniu systemów Sztucznej Inteligencji (SI, AI) (C) Wszystkie prawa zastrzeżone przez Autorkę - Sylwię Łysak.